Wholesalers

Wholesalers

Компанія Gussevakids молода і креативна компанія-виробник. Наша мета - забезпечити українську малечу та підлітків якісним одягом. Ми 

плідно працюємо з гуртовими покупцями, які пропонують якісний, сучасний та ексклюзивний дитячий одяг. Долучайтесь і Ви до співпраці з нами.


Стабільний попит, популярність та незмінний успіх – синоніми співпраці з Gussevakids . Уважність, індивідуальний підхід, тепле та позитивне відношення до клієнта – наше кредо в роботі з Вами.

 Гуртом являється 1 поставка,  в якій може бути 4-10 одиниць.(один модельний розмірний ряд). Ви будете приємно вражені нашими оптовими цінами! Ми доставимо продукцію в різні куточки країни. 

    Наш модельний ряд постійно поновлюється новими моделями відповідно до сезону. Пропонуємо колекцію весна-літо, осінь-зима, регулярну продукцію(яка включає в себе базові моделі дитячого одягу), шкільний і святковий одяг, капсульні колекції. 

Для виготовлення одягу використовуємо якісні тканини з Голандії, Польщі, Туреччини з сертифікатами відповідності до стандартів України. Ретельно слідкуємо за дитячою модою, приймаємо участь у всеукраїнських виставках.

Cучасний крій, ідеальна посадка, висока якість, новітні технології та обладнання, ексклюзивні технологічні рішення та великий модельний ряд – фактори, які роблять нас привабливими партнерами.


Ваші клієнти будуть задоволені нашим одягом, а співпраця з нами буде вигідною для Вас!


Покрий дитину любов’ю! - разом із Gussevakids.Звертайтесь з питань співробітництва:

Галина Косаняк

+380 (96) 500 70 10 Viber

gussevakids@gmail.com


+380(67) 673 77 40

Гусєва Олена

Viber, WhatsApp

o.gusseva@gmail.comПрисилайте зауваження та пропозиції:

gussevakids@gmail.com